صفحه اصلی مقاله آموزش نرم افزار گمز

آموزش نرم افزار گمز

نرم افزار گمز

                        نرم افزار گمز

نرم افزار گمز یک سیستم مدل سازی و بهینه سازی سطح بالا جهت حل مدل‌های پیچیده و بزرگ ریاضی می باشد که می‌تواند مدل های خطی، غیرخطی، مختلط و غیره را با روش ها و الگوریتم های بسیار متنوع و به انتخاب کاربر حل نماید. از دیگر مزیت های این نرم افزار ساختار ساده و سهولت کدنویسی با آن می‌باشد طوری که بسیاری از دستورها و عبارات مورد استفاده شباهت بالایی به ادبیات نوشتاری مدل‌های ریاضی دارد.

در این آموزش علاوه بر آشنایی با قابلیت ها و ویژگی های نرم افزار گمز برای حل و تحلیل مدل های ریاضی، با اصول و ساختار تشکیل مدل های ریاضی به صورت گام به گام و با حل مثال های آسان به سخت آشنا خواهیم شد تا بتوانیم با درکی درست، ارتباط بیشتری بین ساختار مدل سازی و قابلیت های نرم افزار گمز ایجاد کنیم. نرم افزار گمز برای مدلهای بهینه سازی (مدلهای OR) به صورت کدنویسی کاربرد دارد.

نرم افزار گمز  ورژن ۲۴٫۱٫۲ را از لینک زیر دانلود کنید (اگر این ورژن را ندارید، بهتر است آن را دانلود کنید، زیرا نیاز به تغییر تاریخ کامپیوتر در آن وجود ندارد و میتوانید با تاریخ ۲۰۱۵ برنامه‌های گمز خود را اجرا کنید). جهت کرک نمودن نرم‌افزار گمز بدین صورت عمل کنید: پس از نصب نرم‌افزار، از طریق منوی فایل، بر روی Options کلیک کنید. سپس سربرگ Licence را انتخاب نموده و تیک Use Alternate License File را بزنید. سپس در همان صفحه از طریق دکمه Browse، فایل gamslice (در فایل دانلودشده موجود است) را انتخاب نموده و بر روی OK کلیک کنید.
http://p30download.com/fa/entry/48237

 

فایل آموزشی نرم افزار گمز

دانلود نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی نرم افزار گمز

 

فایل آموزشی نرم افزار گمز دانشگاه صنعتی شریف

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه